.

.

Кожа Роб Јака Возрасни Игри Секс Играчки За Жените/Геј Метални Синџир Јака Фетиш Вратот Ропство Ограничувања СМ Роб Еротски Играчки

Кожа Роб Јака Возрасни Игри Секс Играчки За Жените/Геј Метални Синџир Јака Фетиш Вратот Ропство Ограничувања СМ Роб Еротски Играчки

DEN 491.00
DEN 571.20
-14 %

Износ
Во продавницата.

Кога ќе брод надвор цел? Колку долго може да добиете пакетот?
A : на Вашиот пакет може да брод од 1~2 работни дена откако ќе ја добиете вашата исплата :
1 . Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Дијаметар од 13 cm, Должина на Синџирот на : 78 см Производ : Водоотпорен Погоден : Возрасни Секс Играчки За Жените/Геј/Мажи
Пакетот вклучува : 1 Сет Ропство Вратот и Јаката
П. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.
Почитувани firend :
Ова е firendly потсетник дека ако се одржи на одра користење Aliexpress Апликации ,вие ќе најдете дека на АПЛИКАЦИИ цена е многу поевтино дека PC и ако заштедува многу време за да се направи исплата . Како да го заштитам мојот приватност? Дали некој ќе го знае она што е внатре?
А : ве Молам, не грижете се, ние ќе заврши на производ со дискретна пакување, и напишете име "Massager" итн за пакетот, па никој не ќе се знае она што е внатре.
П : Зошто ние не одговори на вашата порака?
A : Драг пријател, нашиот работен време е Пекинг време СУМ 9 : 00 - PM : 07 : 30 (освен Викенд), ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви одговори што наскоро во рок од 24 часа.

За производот

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Кожа+Метал
Бренд Име:
AOSSELE
Големина:
1 Set(Leather Collar+Chain)
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
CRWJ048
боја:
Црна
Карактеристики:
Кожа Јака Метални Синџир Поводник Секс Играчки
Функција:
СМ Роб BDSM Ропство Флертувањето
Големина:
Chain Length
Производот:
Водоотпорен
погоден:
Возрасни Игри Секс Играчки За Парови Жени И Геј Мажи

Слични предлози