.

.

Laijie Безжична Автомобил Обратен Камера За Mazda Demio Mazda2 DJ 2014~2017 HD CCD Ноќ Визија Возило Странично го Видите Паркинг Камера

Laijie Безжична Автомобил Обратен Камера За Mazda Demio Mazda2 DJ 2014~2017 HD CCD Ноќ Визија Возило Странично го Видите Паркинг

DEN 1378.00
DEN 1836.48
-25 %

Износ
Во продавницата.

Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11. Спецификација : 1. Стандард
2.Пиксели : NTSC : 720* 480 2. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Вода-доказ : IP67 14. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.
4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо. O КУТИЈА адреси.
1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Ali Express Стандард Превозот или Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас.
3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL / UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30 .
6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа. Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет вклучуваат : Сет 1 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник ( РКА За Автомобил DVD ) 1 x прирачник за Корисникот Сет 2 : 1 x CCD ЧИП Ноќ Визија Подобрување на Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник ( РКА За Автомобил DVD ) 1 x прирачник за Корисникот Сет 3 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник (РКА За Автомобил Монитор ) 1 x прирачник за Корисникот Сет 4 : 1 x CCD ЧИП Ноќ Визија Подобрување на Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник (РКА За Автомобил Монитор ) 1 x прирачник за Корисникот Сет 5 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник (ПОМОШЕН За GPS ) 1 x прирачник за Корисникот Сет 6 : 1 x CCD ЧИП Ноќ Визија Подобрување на Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник (ПОМОШЕН За GPS ) 1 x упатство
Шопинг Совети
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.0 Vpp, 75 Ohm 12.
Увоз На Данок :
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Клучни Карактеристики : 1 .
2) Ние не бродот да APO/FPO, P.
За пакување :
Вистинските пакет на стока може да биде различен од слика,
Но, ве молам остатокот увери, Производите се исти,
Ние само се избираат ефективни превозот цена, да ви даде пониска цена.

За производот

Бренд Име:
Laijie
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Задната Страна
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло

Слични предлози