.

.

FUWAYDA Боја CCD Чип Автомобил Rear View Camera за Мицубиши Pajero V3 V6 V8 Zinger + 4.3 Инчен rearview Огледало Следи ВОДООТПОРЕН

FUWAYDA Боја CCD Чип Автомобил Rear View Camera за Мицубиши Pajero V3 V6 V8 Zinger + 4.3 Инчен rearview Огледало Следи ВОДООТПОРЕН

DEN 1484.00
DEN 1952.64
-24 %

Износ
Во продавницата.

com/store/404383 ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : Мицубиши Pajero V3 V6 V8 Zinger
PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве молиме да обрнете внимание за да димензија слика пред да го купат.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават добар фидбек ако објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволителна со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво пред да се остави исходот на повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни. Оваа камера ќе го замени еден од табличка светла.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.
Производи Се Препорачува
Ова е нашата продавница линк : ( http : //www.Влез : 2 начини видео влезови 4. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 728x512 Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS/CCD/CMD камерата е 420 TV Lines) Видео Излез : 1.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Напојување : DC 12 V-24 V 7.Систем : PAL & NTSC авто-префрлување 5. Слика сензори : 1/4" Боја на SONY CCD Чип ТВ Систем : NTSC (PAL верзија треба да се бара) Минимум осветлување. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни.Резолуција : 420 x R.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашиот производ е големина е ист со вашиот автомобил' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја.префрлување функција стојат 10. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.3" LCD Автомобил Следење
1x CCD Камера
1x Monitor Моќ Кабел
1x Camera Моќ Кабел
1x5m РКА Кабел
Инсталација Метод
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.

За производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
Мицубиши
Боја Име:
Црна

Слични предлози