.

.

FUWAYDA Боја SONY CCD Чип Автомобил Rear View Camera за Kia Forte / Hyundai Verna Solaris Седан + 4.3 Инчен rearview Огледало Следење

FUWAYDA Боја SONY CCD Чип Автомобил Rear View Camera за Kia Forte / Hyundai Verna Solaris Седан + 4.3 Инчен rearview Огледало

DEN 1484.00
DEN 1952.64
-24 %

Износ
Во продавницата.

Влез : 2 начини видео влезови 4. Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта Поврзете моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни.
PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве молиме да обрнете внимание за да димензија слика пред да го купат. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 728x512 Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS/CCD/CMD камерата е 420 TV Lines) Видео Излез : 1.com/store/404383 ) SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD SONY CCD Автомобил задните видите автомобил камера за :
Kia Forte
Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан 2010-2012 Година
Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Оваа камера ќе го замени еден од табличка светла.
Производи Се Препорачува
Ова е нашата продавница линк : ( http : //www.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.Aspect Ratio : 16 : 9 слика 3.3" LCD Автомобил Следење
1x SONY CCD Камера
1x Monitor Моќ Кабел
1x Camera Моќ Кабел
1x5m РКА Кабел
Инсталација Метод Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.3 инчи (дијагоналната должина) 2. Штом ние rec.Напојување : DC 12 V-24 V 7.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашиот производ е големина е ист со вашиот автомобил' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Резолуција : 420 x R. Сите што ви треба е екран и видео влезот на пристаништето.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

За производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
Hyundai, Kia
Боја Име:
Црна

Слични предлози