.

.

FUWAYDA Боја CCD Чип Автомобил RearView Камера за porsche CAYENNE ФОЛКСВАГЕН ШКОДА FABIA TIGUAN TOUAREG+4.3 Инчен rearview Огледало го Следат HD

FUWAYDA Боја CCD Чип Автомобил RearView Камера за porsche CAYENNE ФОЛКСВАГЕН ШКОДА FABIA TIGUAN TOUAREG+4.3 Инчен rearview Огледало

DEN 1484.00
DEN 1952.64
-24 %

Износ
Во продавницата.


Производи Се Препорачува
Ова е нашата продавница линк : ( http : //www.aliexpress.com/store/404383 ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : Nissan Март "Рено" Логан "Рено" Sandero
PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве молиме да обрнете внимание за да димензија слика пред да го купат. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашиот производ е големина е ист со вашиот автомобил' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја. Оваа камера ќе го замени еден од табличка светла. Слика сензори : 1/4" Боја на SONY CCD Чип ТВ Систем : NTSC (PAL верзија треба да се бара) Минимум осветлување. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели :

За производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
Порше
Боја Име:
Црна

Слични предлози