.

.

FUWAYDA Боја SONY CCD Чип Автомобил Rear View Camera за KIA SORENTO SPORTAGE + 4.3 Инчен rearview Огледало Следи ВОДООТПОРЕН HD

FUWAYDA Боја SONY CCD Чип Автомобил Rear View Camera за KIA SORENTO SPORTAGE + 4.3 Инчен rearview Огледало Следи ВОДООТПОРЕН

DEN 1484.00
DEN 1952.64
-24 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашиот производ е големина е ист со вашиот автомобил' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја.префрлување функција стојат 10. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 728x512 Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS/CCD/CMD камерата е 420 TV Lines) Видео Излез : 1.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Резолуција : 420 x R. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Напојување : DC 12 V-24 V 7.3 инчи (дијагоналната должина) 2.Компактен дизајн 8. Слика сензори : 1/4" Боја на SONY CCD Чип ТВ Систем : NTSC (PAL верзија треба да се бара) Минимум осветлување.3" LCD Автомобил Следење
1x SONY CCD Камера
1x Monitor Моќ Кабел
1x Camera Моќ Кабел
1x5m РКА Кабел
Инсталација Метод
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни.Aspect Ratio : 16 : 9 слика 3.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. B x 272 точки, висока резолуција, дигитален панел 6.Погоден за камера/DVD/VCD плеер на SONY CCD АВТОМОБИЛ КАМЕРА
Пакет :
1x4.Систем : PAL & NTSC авто-префрлување 5.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.0 Vp-p,75Ω Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 68 Операција Температура : -20°C+80°C RH95% Температура на Чување : -30°C+80°C Работна Сила (DCV) : 12 V Тековната потрошувачка : 90m A Max Следи Спецификација : 1.Големина на екранот : 4. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.Влез : 2 начини видео влезови 4. Оваа камера ќе го замени еден од табличка светла.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават добар фидбек ако објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволителна со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво пред да се остави исходот на повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

За производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
Kia
Боја Име:
Црна

Слични предлози