.

.

FUWAYDA Боја Автомобил Чип Rear View Camera за Holden Commodore Holden/Commodore VY VZ VE1+4.3 Инчен rearview Огледало го Следат HD

FUWAYDA Боја Автомобил Чип Rear View Camera за Holden Commodore Holden/Commodore VY VZ VE1+4.3 Инчен rearview Огледало го Следат

DEN 1484.00
DEN 1952.64
-24 %

Износ
Во продавницата.


***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.com/store/404383 ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : HOLDEN Commodore VY / VZ/ VE1 (2002 - 2011) HOLDEN ADVENTURA (2002 - 2011) HOLDEN MONARO (2002 - 2011) HOLDEN Commodore UTE (2002 - 2011) HOLDEN Commodore SPORTSWAGON (2002 - 2011)
Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашиот производ е големина е ист со вашиот автомобил' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја.Големина на екранот : 4.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.Резолуција : 420 x R.Влез : 2 начини видео влезови 4.префрлување функција стојат 10.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Aspect Ratio : 16 : 9 слика 3.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Напојување : DC 12 V-24 V 7.0 Vp-p,75Ω Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 68 Операција Температура : -20°C+80°C RH95% Температура на Чување : -30°C+80°C Работна Сила (DCV) : 12 V Тековната потрошувачка : 90m A Max Следи Спецификација : 1.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Погоден за камера/DVD/VCD играч CCD АВТОМОБИЛ КАМЕРА
Пакет :
1x4. B x 272 точки, висока резолуција, дигитален панел 6. Оваа камера ќе го замени еден од табличка светла. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.3" LCD Автомобил Следење
1x CCD Камера
1x Monitor Моќ Кабел
1x Camera Моќ Кабел
1x5m РКА Кабел
Инсталација Метод Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.3 инчи (дијагоналната должина) 2. Слика сензори : 1/4" Боја на SONY CCD Чип ТВ Систем : NTSC (PAL верзија треба да се бара) Минимум осветлување.
PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве молиме да обрнете внимание за да димензија слика пред да го купат.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.

За производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
Хонда
Боја Име:
Црна

Слични предлози