.

.

2 Во 1 Универзална Заградата 4.3 Инчен Огледало Монитор + Водоотпорен Задните Видите Паркинг Камера за Обратен Копија Помош

2 Во 1 Универзална Заградата 4.3 Инчен Огледало Монитор + Водоотпорен Задните Видите Паркинг Камера за Обратен Копија Помош

DEN 1602.72

Износ
Во продавницата.


- Автоматско заклучување на и switch to video извор кога видео сигнал е откриен. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку што се должи на царинење. Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци. префрлување
- Боја : Црна
- Огледало обложени со специјални анти - стакло површина (обезбеди 100% позадина видливост)
- Номинален напон : +12 V DC
Камера Карактеристики :
Напон 9 DCV15 DCV
Номинална Напон 12 DVC
Моќ цена Max 1 W
Слика сензор боја CMOS
Вкупно Пиксели 648*488 пиксели
Резолуција 480 TVL(Подобрена)
Погледнете Агол 170 степен
Мини lumination 1 Lux(CMOS)
Видео излез 1.
Ве молиме дај ни вашиот (мобилен) телефонски број за време на исходот за превозот употреба, тоа е многу важно. Инсталација трошоци не се вклучени во оваа трансакција; тие нема да бидат вратени/опфатени со нас или али во било кои околности.0 Vpp композитен видео во 75ohm
Превозот
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци ако овој објект е дефектен како извештај. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад
Имаме постави нашиот систем автоматски за повратни информации, кога се прима вашите повратни информации; ќе ви даде
истиот автоматски
Тоа ќе биде прифатена, ако може да ни остави позитивен фидбек со 5 ѕвезди, тоа е охрабрување за нас, и ние ќе направиме се подобро и подобро
Забелешка : не се двоумете да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен во недела и Фестивал
Цената не вклучува ДДВ и царина, ако некој такси се случи ова, купувачот треба да се плати од страна на самиот
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или видео како доказ.

За производот

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Huifei
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Додатоци
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Rear View Camera + Автомобил Следење
Паркинг Помош:
rear view camera
Големина На Дисплеј:
4.3 ИНЧЕН
Напојување:
DC 12V
COMS или CCD:
ccd rear view camera
Екранот Аспект:
Прилагодливи 16
Боја Име:
Црна

Слични предлози