.

.

Laijie Авто Обратно Паркинг Камера За Mazda Axela / Mazda3 Седан BM 2013~2017 / HD CCD Ноќ Визија Rearview Копија Камера

Laijie Авто Обратно Паркинг Камера За Mazda Axela / Mazda3 Седан BM 2013~2017 / HD CCD Ноќ Визија Rearview Копија Камера

DEN 918.00
DEN 1311.36
-30 %

Износ
Во продавницата.

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии Одговара За Mazda Axela Седан Третата Генерација ( BM) 2013 ~ Присутни Одговара За Mazda 3 Mazda3 Седан Третата Генерација ( BM) 2013 ~ Присутни
Се задржани дупка инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца 1.
2) Ние не бродот да APO/FPO, P.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.TV систем : NTSC 6.
1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Ali Express Стандард Превозот или Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас. Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8.0 Vpp, 75 Ohm 12.
Увоз На Данок :
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци. O КУТИЈА адреси.Видео Излез : 1. Систем : внатрешни 9.High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Погледнете Агол : 170 степен 4.Пиксели : NTSC : 720* 480 2.Леќи на камерата : 18. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји, ве молиме изберете ARAMEX превозот начин. Спецификација : 1. Стандард
2.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Слика Сензор : CCD1/3 5.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).
4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо. Клучни Карактеристики : 1 .
За Превозот :
Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ноќно подобрување на
HD Висок Квалитет Очила Леќа
Сет 1 : Обични 6 метри Поставено жичана
Сет 2 : Обични 6 метри жичен Сет (4 LED Ноќ визија )
Сет 3 : Подобрена 6 метри жичен Сет ( Видео кабли со струја Реле) Поставете 4 : Подобрување на 6 метри жичен Сет ( Видео кабли со струја Relay)
Инсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.

За производот

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Laijie
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Задната Страна
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло

Слични предлози