.

.

БОЛО ХРАБРИ Висок Квалитет на Багаж мат 20 24 Инчен Комерцијални Кожа Количка Куфер кеси Компјутер Патна Количка торба Suitcases

БОЛО ХРАБРИ Висок Квалитет на Багаж мат 20 24 Инчен Комерцијални Кожа Количка Куфер кеси Компјутер Патна Количка торба Suitcases

DEN 6650.00
DEN 7823.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот. Гаранција : 7 дена се Врати за Наплата/ 1-година Поправка. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нов или да го вратите за целосна наплата. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.(Купувачот е одговорен за поштарина) Сепак, испорака такси нема да бидат вратени, ако сте само не satified со предмети, не се неисправни на патот или квалитетот проблем. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот на производи и Назад. За Царинската Ние ќе бидат завршени во согласност конвенционален начин и ќе ги прогласи за да се минимизира вашиот увоз доход, и ја прогласи ниска вредност. Вие сте одговорни за никакви дополнителни трошоци, како што давачки, давачки, ДДВ, или тарифи за примање на овој тип на производи во вашата земја. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. На вреднување Прво, ние ќе се обидеме потрудиме за услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И 5 ЅВЕЗДИ, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШАТА ОБЈЕКТИ И УСЛУГИ. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Навремена комуникација најдобро може да го реши проблемот.

За производот

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
БОЛО ХРАБАР
Главен Материјал:
PU
Багаж Големина:
20,24
Со Заклучување:
Yes
Тип На Соба:
Возен Багаж
Објектот Должина:
42 cm
Објектот Тежина:
4.5 kg
Рициново:
фабрика
Објектот Ширина:
28 cm
Објектот Висина:
68 cm
Имаат Drawbars:
Yes
Број На Модел На:
24 инчен
Тип На Објект:
Багаж

Слични предлози