.

.

Слободен Брод Турбо RHV5 8980115294 8980115295 8980115296 За HOLDEN Родео Колорадо за ISUZU D-MAX 07 - 3.0 L 4JJ1 4JJ1T 4JJ1-Т 163HP

Слободен Брод Турбо RHV5 8980115294 8980115295 8980115296 За HOLDEN Родео Колорадо за ISUZU D-MAX 07 - 3.0 L 4JJ1 4JJ1T 4JJ1-Т

DEN 23328.00
DEN 25919.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Бесплатен Превозот Турбополнач Турбо RHV5 VIEZ 8980115293 8980115294 8980115295 8980115296 8980115297 VFD30013 VBD30013 За HOLDEN Родео Колорадо ;За ISUZU D-MAX 3.0 L CRD 2007 - 4 JJ1 T 4 JJ1-ТЦ 163 HP трговија на Големо Со дихтунзи
Турбо Модел :
RHV5 VIEZ
8980115293 8980115294 8980115295 8980115296 8980115297
VIEZ VBD30013 VDD30013 VED30013 VFD30013
За ISUZU D-MAX 3.0 CRD 2007-; За HOLDEN Родео Колорадо 3.0 ТД 2007 - Мотор : 4 JJ1 T 4 JJ1-ТЦ 3.0 L 163 HP Дизел
Ладење тип : вода за ладење+масло за подмачкување
Примена :
За HOLDEN Родео/Колорадо,Моторот : 4 JJ1 T 3.0 ТД 163 HP
За ISUZU D-MAX,3.0 CRD,4 JJ1-ТЦ,3.0 ТД 163 HP 2007-
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
RHV5 8980115295 VIEZ За HOLDEN Родео Колорадо ISUZU D-MAX 4JJ1T 3.0 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
2007-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Опел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
9.4kg
Име На Модел:
RHV5 VIEZ Турбополнач Турбо Tubine
Автомобил модел:
За ISUZU D-MAX D MAX D'MAX 2007 - За HOLDEN Родео Колорадо 3.0 ТД 3.0 L
моторот моторот:
4JJ1T 4JJ1-Т 4JJ1 Т 4JJ1 ТЦ 4JJ1-ТЦ 4JJ1TC 3.0 L TD Дизел 163HP
Дел No:
VIEZ VBD30013 VDD30013 VED30013 VFD30013
ОЕМ Бр.:
8980115293 8980115294 8980115295 8980115296 8980115297
ОЕМ Нема..:
8-98011-5293 8-98011-5294 8-98011-5295 8-98011-5296
ОЕМ Бр.:
8 98011 5293 8 98011 5294 8 98011 5295 8 98011 5296
Ладење:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Гаранција:
12 месеци Бренд Име ИСТОК ЅВЕЗДА
превозот:
Бесплатен превозот

Слични предлози