.

.

Слободен Брод RHF5 VJ33 WL85 8971228843 VC430090 Турбо Турбополнач За ФОРД Ренџер Двојна Кабина WL-Т За MAZDA B2500 J97A 2.5 L 109HP

Слободен Брод RHF5 VJ33 WL85 8971228843 VC430090 Турбо Турбополнач За ФОРД Ренџер Двојна Кабина WL-Т За MAZDA B2500 J97A 2.5

DEN 14688.00
DEN 16319.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.
Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.
НОВИОТ Бесплатен Превозот RHF5 VJ33 WL85 8971228843 VC430090 Турбо Турбина Турбополнач За ФОРД Ренџер Двојна Кабина WL-Т За MAZDA B2500 J97 A 2.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.За MAZDA B2500 1996-1999 Година Од 2,5 L
2.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн., Африка околу 15~30 работни дена.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.
Предмети Гаранција
Гаранција : 12 месеци.5 L D 1999-
1.кој е купувачот одговорност.за ФОРД Ренџер Двојна Кабина 1999 - 2.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.ние ќе песна секој ден премногу.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
Нашата гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот.5 L D Моторот : WLT
===============================================================
===============================================================
Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.5 L 1999-
Мотор : J97 A WL85 WL-Т 2.
Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
RHF5 VJ33 WL85 За ФОРД Ренџер за MAZDA Браво B2500 WL-Т 2.5 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
1999-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Mazda
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Турбо Модел :
RHF5 Турбополнач Turbo
Дел Број:
VJ33 VC430090 8971228843
ОЕМ Дел Број:
WL85
Апликацијата возило:
За ФОРД Ренџер Двојна Кабина WL-T ; За MAZDA B2500 2.5L1999-
Примена на моторот:
J97A WL85 2.5 L D 1999 - 109HP
Ладење:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Место на Потекло:
Кина (Копно)
превозот:
Бесплатен превозот

Слични предлози