.

.

ТУРБО HY55V 4046943 4046931 3594725 3594875 3597276 3597277 3598516 4036283 За IVECO КУРСОРОТ 10 Камион Автобус За 10,3 L F3AE F3A 316KW

ТУРБО HY55V 4046943 4046931 3594725 3594875 3597276 3597277 3598516 4036283 За IVECO КУРСОРОТ 10 Камион Автобус За 10,3 L F3AE

DEN 42348.00
DEN 46535.52
-9 %

Износ
Во продавницата.


•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.3 L D F3 AE
Семејството Турбо модел :
HY55 V 4046943 4046931
Дел Број :
4046943 4046931 4046945
3594725 3594875 3597276 3597277 3598516 4036283
4046944 4038393 4043380 4043378 4033107 4042550
ОЕМ Број :
4046944 4038393 4043380 4043378 4033107 40425503594725 3594875 3597276 3597277 3598516 4036283
4046943 4046931 3594725 3594875 3597276 3597277 3598516 4036283 4046944 4038393 4043380 4043378 4033107 4042550 504044516 504255233 504003367 2992105
Апликацијата Возило :
За IVECO КУРСОРОТ 10 Камион За 10,3 L D 316 KW 2007-
Моторот :
КУРСОРОТ 10 F3 AE F3 A 10.
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.3 L D 316 KW 323 Kw 440 HP
Кул : вода, ладење и масло за подмачкување
Турбо Модел HY55 V Дел Број 4046943 Претходната Верзија 3594725, 3594875, 3597276, 3597277, 3598516, 4036283, 4046944, 4038393, 4043380, 4043378, 4033107, 4042550 OE број 504044516, 504255233, 504003367, 2992105 Производителот Дел Број 4046931 CHRA 4034047 Мотор За Iveco Камион За Nissan КУРСОРОТ 10 F3 A Евро-3 KW 323/440 Гориво Дизел Агол α (компресор домување) 270 Аголот β (турбина за домување) 270 Вентил за Полнење 4034014 CHRA (Млазницата Прстен) 3537326 Поправка Комплет 4031455 Турбина Домување 4034016 Компресор Покрие 4034021/4038490 Турбина Домување AR VGT Заптивка 4031455 Контрола на брзината на сензорот 3596456 Брзина Сензор 4027556 Заменува Со 4033101 Апликации 2007 - За Iveco Камион со КУРСОРОТ 10 Мотор
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. 15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
HY55V 4046945 4046940 4046943 IVECO КУРСОРОТ 10 Камион Автобус F3AE F3A 10.3 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
1999 година
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
31kg
Турбо Модел :
HY55V 4046943 4046931 турбо Турбополнач
Дел Број:
3594725 3594875 3597276 3597277 3598516 4036283
ОЕМ број:
4046944 4038393 4043380 4043378 4033107 4042550
ОЕМ Број.:
504044516 504255233 504003367 2992105
Апликацијата Камион:
За IVECO КУРСОРОТ 10 Камион За 10,3 L D 316KW
Примена на моторот:
F3AE F3A 10.3 L D 316KW 323kw 440HP 2007-

Слични предлози