.

.

2017 Зима Мода Улица Стил Копчето Наметка Кејп Жените Грб Кинески јака Солидна, Обичните Cloke М-XL

2017 Зима Мода Улица Стил Копчето Наметка Кејп Жените Грб Кинески јака Солидна, Обичните Cloke М-XL

DEN 2207.52

Износ
Во продавницата.

Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Бренд Име:
ANNE & ДУШАТА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
High Street
Декорација:
Копчето,Патентите
Тип:
наметка
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал Состав:
Волна
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Волна
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Место на Потекло:
Hangzhou
Извор главната карта:
Други извори
Снабдување категорија:
место
Инвентар Тип:
Целата еден
Стил:
Британски
Шема:
Цврста
Верзија Тип:
Лабава
Должина:
In the long section (65cm

Слични предлози