.

.

Моторот Пумпа за Вода За Lexus GS300 GS350 GS450h IS250 IS350 #16100-39435

Моторот Пумпа за Вода За Lexus GS300 GS350 GS450h IS250 IS350 16100-39435

DEN 2268.00
DEN 4362.72
-48 %

Износ
Во продавницата.

ОДГОВАРА : 2006 Lexus GS300 2007-2011 Lexus GS350 2007-2010 Lexus GS450h 2006-2012 Lexus IS250 2006-2012 Lexus IS350

За производот

GS300-Година:
2006 година
Lexus Модел:
GS300
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Производителот Дел Број:
16100-39435

Слични предлози