.

.

Пумпа за вода За Scion xA xB Тојота Ехо Prius Yaris 1.5 L DOHC 1NZFE 1NZFXE #16100-29155, 16100-29156, 16100-29195

Пумпа за вода За Scion xA xB Тојота Ехо Prius Yaris 1.5 L DOHC 1NZFE 1NZFXE 16100-29155, 16100-29156, 16100-29195

DEN 1361.00
DEN 2616.96
-48 %

Износ
Во продавницата.


ОДГОВАРА : 2004-2006 SCION XA 1.5 L 1497 CC L4 DOHC, (16 ВЕНТИЛ) ENG. КОДОТ "1 NZFE" 2004-2006 SCION XB 1.5 L 1497 CC L4 DOHC, (16 ВЕНТИЛ) ENG. КОДОТ "1 NZFE" 2000-2005 ТОЈОТА ЕХО 1.5 L 1497 CC L4 DOHC, (16 ВЕНТИЛ) ENG. КОДОТ "1 NZFE" 2001-2009 TOYOTA PRIUS 1.5 L 1497 CC L4 ЕЛЕКТРИЧНИ/ГАС DOHC, (16 ВЕНТИЛ) ENG. КОДОТ "1 NZFXE" 2007-2012 TOYOTA YARIS 1.5 L 1497 CC L4 DOHC, (16 ВЕНТИЛ) ENG. КОДОТ "1 NZFE"

За производот

Yaris-Година:
2012,2008,2011,2010,2007,2009
Тојота Модел:
yaris
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Производителот Дел Број:
16100-29155

Слични предлози