.

.

бесплатен превозот Автентични KAMJOVE K8 интелигентен автоматски пумпа електричен котел за автоматско литургија стерилизација тава чај шпоретот

бесплатен превозот Автентични KAMJOVE K8 интелигентен автоматски пумпа електричен котел за автоматско литургија стерилизација

DEN 6029.00
DEN 7632.00
-21 %

Износ
Во продавницата.


Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете е-маил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се!
start Isv Module Wrap6714
end Isv Module Wrap6714
start Isv Module Wrap11273
end Isv Module Wrap11273

За производот

Капацитет:
K8
Тип:
Вода Kettles
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
K8
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Бренд Име:
KAMJOVE
Функција:
Еко-Пријателски
Атрибут:
Интелигентен автоматски чај шпоретот
Напон:
220v
литургија на моќ:
1200W
Стерилизација тенџере моќ:
600W
литургија капацитет:
0.9 L
литургија материјал:
Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик

Слични предлози