.

.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Пренос со Двојна Линеарна Промена Електромагнетниот со заптивка За Хонда Акура 1998 28250-P6H-024 28250P6H024 добро!

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Пренос со Двојна Линеарна Промена Електромагнетниот со заптивка За Хонда Акура 1998 28250-P6H-024 28250P6H024

DEN 2688.00
DEN 3359.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


ВИСОК КВАЛИТЕТ на Пренос со Двојна Линеарна Промена Електромагнетниот со заптивка За Хонда Акура 1998 28250-P6 H-024 28250 P6 H024
ЗАМЕНЕТЕ БРОЈ :
28250-P6 H-024 28250 P6 H024
ЗА Акура 2.3 CL 1998-1999 3.0 CL 1998-1999 3.2 CL 2001-2003 3.2 TL 1999-2003 MDX 2001-2002 Одговара за Хонда фит за Спогодба 4 Cyl 1998-2002 одговара за Спогодба 6 Cyl 1998-2007 одговара за Одисеја 1998-2006 одговара за Пилот 2003-2007 година одговара за Најава 1997-2001
23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

За производот

Материјал:
28250-P6H-024
Број На Модел На:
28250-P6H-024
Бренд Име:
GZKAIMIN

Слични предлози