.

.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на ПРЕНОС SHIFT ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ 28200-P4R-003 28200P4R003 1997-2001 ЗА ХОНДА CRV FORCivic добро!

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на ПРЕНОС SHIFT ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ 28200-P4R-003 28200P4R003 1997-2001 ЗА ХОНДА CRV FORCivic добро!

DEN 1843.00
DEN 2304.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


ВРВЕН КВАЛИТЕТ на ПРЕНОС SHIFT ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ 28200-P4 R-003 28200 P4 R003 1997-2001 ЗА ХОНДА CRV FORCivic
заменете број 28200-P4 R-003 90420 A D90420 A
одговара за
1996-2000 одговара за Хонда Граѓански
1997-2001 одговара за Хонда CRV
23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

За производот

Број На Модел На:
28200-P4R-003
Материјал:
28200-P4R-003
Бренд Име:
GZKAIMIN

Слични предлози