.

.

10XNew Завртка Fastener Занитвам Клипови За Mazda 323 626 329 MX-6 9926-50-625 за Тојота 4Runner MR2 Tercel 90467-06017 автомобил-стил

10XNew Завртка Fastener Занитвам Клипови За Mazda 323 626 329 MX-6 9926-50-625 за Тојота 4Runner MR2 Tercel 90467-06017 автомобил-стил

DEN 69.00
DEN 120.00
-42 %

Износ
Во продавницата.


Како да се достави?
Ние само бродот на објектот на адреса на aliexpress. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата со ОПРАВДУВАЊЕ ако не можете да добиете оваа точка на крајот. 10 XNew Црни Пластични Завртки Fastener Занитвам Клипови За Mazda 323 626 329 MX-6 9926-50-625 Тојота 4 Runner MR2 Tercel 90467-06017 1)Состојба : 100% нови 2)Големина : Глава Дијаметар : 15 mm (19/32 инчи) Матични Должина : 12 mm (15/32 инчи) 3)се Вклопува Во 7 mm Дупка 4)Точка се вклучени : Фас tener Клип x10
5)Компатибилен :
за Mazda 323 1990-1994
за Mazda 626 1988-2002 за Mazda 929 1992-1995
за Mazda B2000 1986-1993
за Mazda MPV 1989-1998
за Mazda MX-3 1992-1995
за Mazda MX-6 1988-1993
за Mazda Protege 1990-2003
за Тојота 4 Runner 1984-1995
за Тојота MR2 1985-1989
за Тојота Tercel 1983-1988
6)Материјали : Најлон
7)Дел Број(ОЕМ број) : 9926-50-625/90467-06017
8)Можете да ги поправите работите без завртки.
Како да се вратат?
1. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците.Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат. Можете исто така да ги пратите овој превозот број во Пост веб-сајтот на вашата земја по оваа точка ја остави кина царината.
Како да ја испратите?
Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress, па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса.
Како да се Платат?
1. Како што знаеме,alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет. Ние сме среќни да го направи додека не сте задоволни.
Доколку предметот се враќа во нас како последица на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би го испрати при вас повторно, освен ако купувачот го заврши оние такси. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса.
За Давачки и Царинење Такси
Како што знаете,на царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја.
Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство,можете да побарате од нас да навредуваат нова,а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
14cm
Име На Модел:
c05
Објектот Висина:
2cm
автомобил модел 1:
за Mazda 323 1990-1994
автомобил модел 2:
за Mazda 626 1988-2002
автомобил Модел 3:
за Mazda 929 1992-1995
автомобил модел 4:
за Mazda B2000 1986-1993
автомобил модел 5:
за Mazda MPV 1989-1998
автомобил модел 6:
за Mazda MX-3 1992-1995
автомобил модел 7:
за Mazda MX-6 1988-1993
автомобил модел 8:
за Тојота 4Runner 1984-1995
автомобил модел 9:
за Тојота MR2 1985-1989

Слични предлози