.

.

Автомобил задниот браник scuff заштитна sill педалата багажникот налепница лента одговара за ASX Outlander Pajero Шумите Пустош Наследство Impreza XV

Автомобил задниот браник scuff заштитна sill педалата багажникот налепница лента одговара за ASX Outlander Pajero Шумите Пустош

DEN 733.00
DEN 815.04
-10 %

Износ
Во продавницата.


Често се движат работите на автомобилот откако автомобилот, не се биде внимателен да гребење на автомобилот,
оставајќи лузна. Овој пат, ние треба да се стави на заштитата на багажникот. За да се спречи
оштетување на багажникот, која остави лузни. Исто така, може да се спречи падот на стоки.
Спецификации :
Материјал : гума
Боја : црна
Големина : 90cm *7.8 cm *0.3 цм
Карактеристики :
1.Таписерии изработка, класична црна, со задните кутија, автомобилот изгледа поубаво
2.Мило дизајн, убав и лесен, добра пропадна отпор
3.Може ефикасно да се заштити работ на опашката кутија, за да се спречи триење нула
Пакетот вклучува :
1x Задна Гума Браник Гумена ПОДЛОГА Заштитник
1x Двојна Страна Лента
Ве молиме имајте во предвид : Само бела боја стоки може светлина во текот на ноќта!

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
Bunsou
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
43132421
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Одговара за модели на автомобили:
Одговара за ASX Outlander Pajero Шумите Пустош Наследство Impreza XV

Слични предлози