.

.

Мат Внатрешни Работи ! За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran 2017 2018 ABS Главата Светлина Светилка Switch Копчето Покрие Трим 1pcs

Мат Внатрешни Работи ! За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran 2017 2018 ABS Главата Светлина Светилка Switch Копчето Покрие Трим

DEN 530.00
DEN 624.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. ( На врвот од страната )
. Се надевам дека ќе може да се разбере. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Некаде нашите ќе имате викенд или празник. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. ( На врвот од страната ) За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро.
Превозот Политика 1. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, ви благодариме!
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Touran 2016-2018 Левата рака се вози само ! (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : abs вклучени : 1 buc Лесно инсталирање, 3 M лента на грбот. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Се Враќа Политика 1. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
yimaautotrims
Материјал Тип:
ABS
Година:
2016-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Слични предлози