.

.

Ново! За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Tiguan 2 Генералот 2017 Нерѓосувачки Задните Опашка Багажникот Капак Калапи Покрие Трим 1pcs Автомобил Стил додатоци!

Ново! За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Tiguan 2 Генералот 2017 Нерѓосувачки Задните Опашка Багажникот Капак Калапи Покрие Трим 1pcs

DEN 1658.00
DEN 1906.08
-13 %

Износ
Во продавницата.


Објектот Fitment :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Tiguan 2 Генералот 2016 2017
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов.
(Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите)
Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик.
Вклучува : 1set(1 buc) Боја : Сјајни Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Лесна инсталација.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Име На Модел:
Фолксваген Tiguan
Година:
2016-2017
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
30cm

Слични предлози