.

.

ЕВА Масажа Лето Влечки мода Сандали Мажите Повик Излизгајте Сандали Плажа паркинг (Надворешен Платформа Сандали за Мажи чевли Големина 40-45

ЕВА Масажа Лето Влечки мода Сандали Мажите Повик Излизгајте Сандали Плажа паркинг (Надворешен Платформа Сандали за Мажи чевли

DEN 958.00
DEN 1915.20
-50 %

Износ
Во продавницата.

Затворање : Кука & Јамка Спорт стил сандали Лесни спортски сандали Прилагодливи рака Против пролизгување и издржливи да се носат
Големината може да биде разлика, бидејќи на Брендот. Ве молиме видете ја големината разговор како што следува :

За производот

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Применливи место:
надвор
Insole Материјал:
ЕВА
Моден Елемент:
Платформа
Бренд Име:
ROWOO
Шаблон Тип:
Маскирна
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
R101035603
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Outsole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Сандали
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Декорација:
Обична
Стил:
Класици
Пол:
Мажи
Сандала Тип:
Слајдовите
Повод:
Повик
Insole Материјал:
Мемориска Пена

Слични предлози