.

.

10мм Златна Боја Имитира Смола Водат Хривнија за Мода Жените Накит Роденденски Подарок 10pc/многу

10мм Златна Боја Имитира Смола Водат Хривнија за Мода Жените Накит Роденденски Подарок 10pc/многу

DEN 1285.00
DEN 1381.92
-7 %

Износ
Во продавницата.


Materilas : Имитира Килибар
Круг Монистра, Големина : 10мм
Должина : 7.5 Инчен

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
7.5 Inch
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
Ainicin
Метали Тип:
Никој
боја:
Жолта
is_customized:
Yes

Слични предлози