.

.

2017 Нови Производи 8мм Лава камен монистра со Антички Злато-боја Лав Еластична Нараквици за Мажите и Жените е Подарок

2017 Нови Производи 8мм Лава камен монистра со Антички Злато-боја Лав Еластична Нараквици за Мажите и Жените е Подарок

DEN 87.00
DEN 108.96
-20 %

Износ
Во продавницата.


2017 Нови Производи 8мм Лава камен монистра со Антички и Златен Лав Еластична Нараквици за Мажите и Жените е Подарок
Количина : 1pcs/многу Монистра, Големина : 8mm
Материјал : Природни Лава Камен Мушка
100% сосема нов, со Врвен квалитет
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
М-L354
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
kejialai
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М-L354
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични предлози