.

.

2017 Новиот Дизајн на Накит 8мм Море Слоевита Камен Мушка со Антички Боја Лав Мажите Хривнија

2017 Новиот Дизајн на Накит 8мм Море Слоевита Камен Мушка со Антички Боја Лав Мажите Хривнија

DEN 122.00
DEN 144.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


2017 Новиот Дизајн на Накит 8мм Море Слоевита Камен Мушка со Антички Сребрен-Обложено и Златен Лав на Мажите Хривнија
Количина : 1pcs/многу Монистра, Големина : 8mm
Материјал : Lt. Синото Море Слоевита Камен Мушка
100% сосема нов, со Врвен квалитет
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
kejialai
Должина:
20.5cm
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
М-L350
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М-L350

Слични предлози