.

.

До 2015 Нов Дизајн Гем Beaded Нараквици,8mm Сина Lapis Lazuli Камен Монистра Лав Главата Нараквица, Висок Степен на Mens Накит

До 2015 Нов Дизајн Гем Beaded Нараквици,8mm Сина Lapis Lazuli Камен Монистра Лав Главата Нараквица, Висок Степен на Mens Накит

DEN 102.00
DEN 120.48
-15 %

Износ
Во продавницата.


До 2015 Нов Дизајн Гем Beaded Нараквици,8mm Сина Lapis Lazuli Камен Зрнца Злато Позлатен Лав Главата Нараквица, Висок Степен на Mens Накит
Количина : 1pcs/многу Монистра, Големина : 8mm
Материјал : Природни Lapis Lazuli Камен Мушка
100% сосема нов, со Врвен квалитет
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Канал поставување
Должина:
20.5cm
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Злато Позлатен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М-L348

Слични предлози