.

.

6mm Вистински AAAA Природни Црвени Јагода Кварцен Кристал Круг 108 Монистра Водат Шарм Хривнија Femme

6mm Вистински AAAA Природни Црвени Јагода Кварцен Кристал Круг 108 Монистра Водат Шарм Хривнија Femme

DEN 3998.00
DEN 4704.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ви благодариме однапред. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.80 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.
6mm Вистински AAAA Природни Црвени Јагода Кварцен Кристал Круг 108 Монистра Водат
Жените Нараквици Алки,Се Водат Нараквица,Круг Мушка Хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали CM0006 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.Ви благодариме за соработката.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Должина:
16cm
Број На Модел На:
CM0006 Хривнија За Жени
Метали Тип:
јагода кварц
реден број:
CM0006 Круг Монистра Хривнија
боја:
Црвениот Круг Мушка Хривнија
Точка име :
се водат нараквици за жени
Монистра Број:
108Round Монистра Хривнија
Мушка големина:
6mm Камења, Камен Хривнија
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
6.8 инчи
Тежина на Хривнија:
35.60 грама
Количина:
Трговија на големо
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Слични предлози