.

.

12mm Вистински Природен Пурпурна Rutilated Кварцен Мелодија Камен Транспарентен Јасно Шарм Водат Нараквици Кристал Круг Монистра Хривнија

12mm Вистински Природен Пурпурна Rutilated Кварцен Мелодија Камен Транспарентен Јасно Шарм Водат Нараквици Кристал Круг Монистра

DEN 6175.00
DEN 7718.40
-20 %

Износ
Во продавницата.

Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот.Ви благодариме однапред.искрено се надевам дека ќе може да се разбере.5 mm разликуваат со вистинската големина.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.6 грам Број на монистра 16beads Водат Хривнија Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар 7.Ви благодариме за соработката.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 12mm Круг Монистра Тежина за Нараквица 53.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
17cm
Број На Модел На:
ZF02050 Кристал Круг Мушка Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIZIFANG
Метали Тип:
Супер Седум Мелодија Камен
реден број:
ZF02050 Круг Монистра Хривнија
боја:
Шарени Мода Водат Хривнија
Точка име :
Кристал Водат Нараквици
Монистра Број:
16Round Монистра Хривнија
Мушка големина:
12mm Камења, Камен Хривнија
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
7.10 инчи
Тежина на Хривнија:
53.6 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Слични предлози