.

.

15mm Големи Природни Мраз Јагода Кварц Нараквици За Жените Femme Мода Круг Кристал Монистра Водат Хривнија

15mm Големи Природни Мраз Јагода Кварц Нараквици За Жените Femme Мода Круг Кристал Монистра Водат Хривнија

DEN 11290.00
DEN 16128.00
-30 %

Износ
Во продавницата.

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.0 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали.Ви благодариме за соработката.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.80 грам Број на монистра 14beads Водат Хривнија Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар 7. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 15mm Круг Монистра Тежина за Нараквица 68.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.
15mm Големи Природни Мраз Јагода Кварц Нараквици За Жените Femme Мода Круг Кристал Монистра Водат Хривнија
Жените Нараквици Алки,Се Водат Нараквица,Круг Мушка Хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали CM00015 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.5 mm разликуваат со вистинската големина. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CM00015
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Должина:
16cm
Метали Тип:
јагода кварц
реден број:
CM00015Round Монистра Хривнија
боја:
Црвениот Круг Мушка Хривнија
Точка име :
се водат нараквици за жени
Монистра Број:
14Round Монистра Хривнија
Мушка големина:
15mm Камења, Камен Хривнија
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
7.0 инчи Хривнија Жени
Тежина на Хривнија:
68.60 грама
Количина:
Трговија на големо
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Слични предлози