.

.

9mm 108 Мушка Автентични Виетнамски Agarwood Aloeswood Mens Накит Нараквици Корселе Моќен Молитва Круг Мушка Хривнија

9mm 108 Мушка Автентични Виетнамски Agarwood Aloeswood Mens Накит Нараквици Корселе Моќен Молитва Круг Мушка Хривнија

DEN 864.00
DEN 960.00
-10 %

Износ
Во продавницата.

Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 9mm Тежина за Нараквица 50.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LIZIFANG
Должина:
19cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Agarwood Aloeswood
реден број:
CX0003 Мода Жените Нараквици
боја:
Жолта Круг Мушка Хривнија
Точка име :
нараквици за жени
Мушка големина:
9mm Круг Монистра Накит
Број На Монистра:
108 Круг монистра
Тежина на Хривнија:
50.0 грама
Минимална цел:
1 Застане е во ред
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Состојба:
Нова Мода Вистински Природен

Слични предлози