.

.

ML137 Гроздобер Тибетската 108 Монистра Стариот Подмачкана Rudraksh Bodhi Семе на Молитва Мала 8мм Мала Амајлија Будистички Хривнија Ѓердан

ML137 Гроздобер Тибетската 108 Монистра Стариот Подмачкана Rudraksh Bodhi Семе на Молитва Мала 8мм Мала Амајлија Будистички Хривнија

DEN 571.00
DEN 671.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Слика :
Опис :
Материјал : Bodhi Семе
Димензии : Должина : 39cm*2 Големина на мушка : 0.8 cm
Монистра Занает : Подмачкана одлуки-стар
Шопинг Совети :
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Повратни информации :
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
19000137
Материјал:
bodhi
Функција:
Тибетската 108 моли монистра мала
Материјал:
природни bodhi семе
Должина:
39cm*2
Мушка големина:
0.8 cm
Потекло:
Непал

Слични предлози