.

.

Рачно Изработени Монистра Хривнија Тибетската Дланка Семе Beaded Хривнија Природно Дрво Монистра Мала Хривнија

Рачно Изработени Монистра Хривнија Тибетската Дланка Семе Beaded Хривнија Природно Дрво Монистра Мала Хривнија

DEN 1092.00
DEN 1200.00
-9 %

Износ
Во продавницата.


Рачно Изработени Монистра Хривнија Тибетската Дланка Семе Beaded Хривнија Природно Дрво Монистра Мала Нараквица . Оваа монистра хривнија беше desgined за женски.
На бразлетна е добро за врвката за околу 6". Вие може да ни остави порака на вашиот зглоб големина, тогаш можеме да го направиме тоа добро за вас.
Материјал : Природни дланка монистра монистра; зелена сандаловина монистра; праска дрво лежиште, тибетската сребро мушка.

За производот

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TOBEME
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
BB0100-2
Материјал:
Дланка семе
Затворач Тип:
еластична нишка

Слични предлози