.

.

JoursNeige Природни Еднорог Око Bodhi Нараквици Буда Монистра Еднорог Око На Кинг Конг На Среќа Злите Духови Хривнија Japa Мала Накит

JoursNeige Природни Еднорог Око Bodhi Нараквици Буда Монистра Еднорог Око На Кинг Конг На Среќа Злите Духови Хривнија Japa Мала

DEN 347.00
DEN 408.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 Автентични еднорог Око Bodhi Хривнија 【Спецификација на Производот】 Мушка дијаметар 1.6-1.8 cm 【опис на Производот】 Kirin очи Bodhi форма посебен, секој има на плоштад око, како монета, и многу многу сличен на легендарниот еднорог очила, па оттука и името на еднорог око Bodhi семе.
*****Реална Слика*****

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
GLGJ081
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JoursNeige
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Материјал:
Природни Еднорог око Bodhi
монистра големина:
за 16-18mm

Слични предлози