.

.

YAOPEI Висок Квалитет на Возачот Левата Страна Моќ Прозорецот за Префрлање LC62 66 350A/LC62-66-350A За 2001-2006 MAZDA MPV

YAOPEI Висок Квалитет на Возачот Левата Страна Моќ Прозорецот за Префрлање LC62 66 350A/LC62-66-350A За 2001-2006 MAZDA MPV

DEN 943.00
DEN 1309.44
-28 %

Износ
Во продавницата.


Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Непрофесионален не се обидувајте да инсталирате или да се уништат. ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите .тоа ќе се врати за нас.
Висок Квалитет на Возачот Левата Страна Моќ Прозорецот за Префрлање LC62 66 350 A/LC62-66-350 A За 2001-2006 MAZDA MPV
Слики на Моќ Прозорец Прекинувач :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !
. Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.
Гаранција :
1. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт . Секој објект е строго се тестираат пред пратката.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
Повратни информации :
1.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн .

За производот

Hysteresis:
моќ прозорецот се префрлите
Резолуција:
моќ прозорецот се префрлите
Бренд Име:
YAOPEI
Тип:
Откопчување Сигнал
линеарна:
моќ прозорецот се префрлите
Мерен Опсег:
моќ прозорецот се префрлите
Чувствителност:
моќ прозорецот се префрлите
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
моќ прозорецот се префрлите
ОЕМ:
LC62 66 350A/LC62-66-350A
Тип:
моќ прозорецот се префрлите
Материјал Тип:
Метал ABS
квалитет:
Како Оригиналниот
Должина:
10cm
Ширина:
3cm
Висина:
3cm
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување
Автомобил Производител:
За 2001-2006 MAZDA MPV

Слични предлози