.

.

Авто Коса Curler Со Пареа Спреј за Нега на Коса Стил Алатки Керамички Бран Коса Магија modelador де cachos став cabelo

Авто Коса Curler Со Пареа Спреј за Нега на Коса Стил Алатки Керамички Бран Коса Магија modelador де cachos став cabelo

DEN 2102.40

Износ
Во продавницата.

M)
2, ве Молиме Али-express порака само.
3, ве Молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени
од многу фактори како што се Царинската обработка, Пост штрајк итн.
Контакт со нас на :
1, Работно време : понеделник - сабота (Гринич Време 2 : 30 A.M ) ( Pacific Time : 6 : 30 P. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно
повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ротација : Во Р датотека, лицето на десната страна на губење на јачина на звукот кога - R L - L датотеки сместени во внатрешноста на левата страна на коса волумен тома (Сакате ли да ги претворите зборови на valgus право релаксирање L-ЛЕВО датотеки лево релаксирање R-ПРАВО датотека) A - Авто, заклучување на наизменични левак заклучување, повеќето природен метод на јачина на Температура поставувања : 1 40-160° : Погоден за мека коса или бојосана коса 180-200° : Погоден за општи коса 220-230° : Погоден за густа и тешко коса или природно кадрава коса
 
Превозот :
1, Ние обично брод објект во рамките на 2-5 дена по уплатата избришани.
Авто Коса Curler Со Пареа Спреј за Нега на Коса Стил Алатки Керамички Бран Коса Магија modelador де cachos став cabelo
Функција :
1.Моќност : на копчето од десно по моќ црвено светло ќе почне да трепка, пристигна по одредено стабилна температура.
Даночен број :
Како царинење процес е различен во различни земји,ако таков вид на стока треба
се собираат тарифа купувачот мора да плати за тарифата. Природни големи бранови, 8 секунди по инхалација на косата перм, рече завршувањето на континуирана аларм 10-ти - 10 секунди.Време : 0 - нема тон, Само се вклучени во косата по континуирана греење 15 секунди за да ве потсети 8s - 8 секунди.O - ОФ параметри Температура : 140 ° 180 ° 230 ° (трет опрема) 140 ~ 160 ° : Коса скапоцености 180 ~ 200 ° : нормална коса 220 ~ 230 ° : груба коса или природно кадрава коса природно 4.
4, Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
3, ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Ние обично брод објект како "ПОДАРОК" на клиентите
со пониска вредност, ако имате било какви забелешки на тоа ве молиме да ги споделите со нас пред пратката.
2, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.Овој производ е безбеден, лесно ракување и напредни греење уред може да се користи за да се загрее во секунди.

За производот

боја:
РОЗОВА, ЦРВЕНА, ЦРНА
Приклучокот стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име:
UKLISS
Извор На Енергија:
Електричен
Број На Модел На:
Велика БРИТАНИЈА-104
Животен век на термална плоча/лента:
Повеќе од 50,000 пати
Материјал:
Пластични
Max. температура:
230°C
Димензии На Греење Плоча:
60x15mm
Применливи коса:
Сува & влажни
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Мин. температура:
180 °C
Материјал на термална плоча/лента:
Турмалин керамички
Термостат На Вредноста Сегменти:
10
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Дијаметар на термички проводник:
16-20 mm
Тип:
Monofunctional curler
Големина:
Ceramic
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
360° Rotatable
температурата контролер:
Дигитални
моќност:
25W-39W
Напон:
100-240v (Dual voltage)
моќност:
30W-39W
Дијаметар на термички проводник :
16-20 mm
температурата контролер:
Дигитални
Материјал:
ABS+ТИТАН
Приклучете:
ЕУ/САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Боја:
како на сликата
Мало Пакет:
Yes
Материјал на термална плоча/лента:
Турмалин керамички
is_customized:
Yes
Приклучокот стандард:
Евра

Слични предлози