.

.

2017 Ново Реално Волна, Крзно Јагне Pendant Автомобил Копче Торба Украси За Коса Овци Кадифен Цртан Филм Торба Pendant Pendant

2017 Ново Реално Волна, Крзно Јагне Pendant Автомобил Копче Торба Украси За Коса Овци Кадифен Цртан Филм Торба Pendant Pendant

DEN 461.00
DEN 576.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

За производот

Бренд Име:
фу шен fang
Број На Модел На:
1225
Материјал:
Крзно,Јагнешко Крзно
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Текстурата на материјалот:
Вистински Волна, Крзно
Технологија:
Чиста рачно изработени
Висина:
околу 21 см
Тип:
Торба Pendant Накит
додатен:
100% Памук Бисер

Слични предлози