.

.

Оригиналната Намера Најпопуларните Жени Сандали Убав Платформа Оптоварување Сандали Високо-квалитетни Браун Црвено Црни, Бели Чевли Жена

Оригиналната Намера Најпопуларните Жени Сандали Убав Платформа Оптоварување Сандали Високо-квалитетни Браун Црвено Црни, Бели

DEN 2788.00
DEN 3983.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Плус НИ Големина 4-15 Најпопуларните Жени Сандали Убав Платформа Оптоварување Сандали Високо-квалитетни Браун Црвено Црно Бела Мека Кожа Чевли. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Т-Рака
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WP080
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Синтетички
боја:
Браун Црвено Црно Бело
Чевли Тип:
жените сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Слични предлози