.

.

2017 Временски ограничени Вистински моден Tenis Feminino Големи Димензии 34 - 43 Сандали Дами Дама Мода Чевли со Висока Пета Жените Пумпи W153-7

2017 Временски ограничени Вистински моден Tenis Feminino Големи Димензии 34 - 43 Сандали Дами Дама Мода Чевли со Висока Пета

DEN 1847.00
DEN 3552.00
-48 %

Износ
Во продавницата.


ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Број На Модел На:
WL-W153-7
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Sequined
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Слични предлози