.

.

Лето Нова Мода Жените Чипка-up Јаже Дизајн Висока Пета Сандали Многу Боја Рака Крстот Гладијатор Сандали Облечи Чевли

Лето Нова Мода Жените Чипка-up Јаже Дизајн Висока Пета Сандали Многу Боја Рака Крстот Гладијатор Сандали Облечи Чевли

DEN 3836.00
DEN 5114.40
-25 %

Износ
Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Лето Нова Мода Жените Чипка-up Јаже Дизајн Висока Пета Сандали Многу Боја Рака Крстот Гладијатор Сандали Облечи Чевли
Опис :
Име : Лето Нова Мода Жените Чипка-up Јаже Дизајн Висока Пета Сандали Многу Боја Рака Крстот Гладијатор Сандали Облечи Чевли
Точка Бр : GA145
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

За производот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Outsole Материјал:
ЕВА
Повод:
Партија
Број На Модел На:
GA0145
Сандала Тип:
Гладијатор
Моден Елемент:
Тесен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Rousmery
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Zip
Стил:
Новина
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Синтетички
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака

Слични предлози