.

.

2017 голема мали 29-52 лето Feminino Дами Плус Големина на Чевли Жените Sapato Feminino Пумпи Високи Потпетици Сандали Chaussure Femme 8010

2017 голема мали 29-52 лето Feminino Дами Плус Големина на Чевли Жените Sapato Feminino Пумпи Високи Потпетици Сандали Chaussure

DEN 2371.00
DEN 2496.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

За производот

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Стил:
Слатка
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
Бренд Име:
LANYUXUAN
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
HQW-377
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Врежана Кожа
Пол:
Жените

Слични предлози