.

.

Принцезата слатка лолита чевли loliloli yoyo Јапонски дизајн прилагодено големи големина леопард печатење на високо-револвер тока рака сандали 7534

Принцезата слатка лолита чевли loliloli yoyo Јапонски дизајн прилагодено големи големина леопард печатење на високо-револвер

DEN 6523.00
DEN 7247.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за чевлите и чантата,ве молиме слободно контактирајте со нас постојат како што е подолу е линкот ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Овој објект е Прилагодено за 5-8days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу. Ние може да го направи НИ големина 5-11.5 дури и повеќе поголеми,цената ќе биде $5.6 плус од оригиналната цена од големината 8-10.5,и $14 плус од оригиналната цена од големината 11-11.5,и ќе биде $42 плус од оригиналната цена повеќе од големината 11.5,ви благодарам. Ова чевли се обичај само за вас,ние не прифаќаме враќање или надоместок, ако нема проблем за квалитетот,затоа што ние не можат да се продаваат на други,ве молиме проверете ја вашата големина внимателно се што можеме да направиме 100% удобни чевли за вас!

За производот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Со Платформи:
Yes
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Платформа Висина:
3-5cm
Сандала Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
loliloli yoyo
Повод:
Повик
Пета Висина:
8cm
Платформа Висина:
3cm

Слични предлози