.

.

Оригиналниот Thomastik Визија Самостојна 4/4 Виолина Стрингови(VIS101) Поставете Med Сребро-D, целосен сет,направени во Австрија ,Бесплатен превозот

Оригиналниот Thomastik Визија Самостојна 4/4 Виолина Стрингови(VIS101) Поставете Med Сребро-D, целосен сет,направени во Австрија

DEN 2688.00

Износ
Во продавницата.


Thomastik Визија Самостојна(VIS101) Виолина Стрингови Целосен Сет
За 4/4 Виолина
Произведено во Австрија
E String(VIS01) : Калај Позлатен Мулти-Слој Stell Челичното Јадро - Отстранлив Топката Крај
Стринг( VIS02 ) : Синтетички Јадро со Алуминиумска Рана Топката Крај
D String( VIS03 ) : Синтетички core со Sliver Рана Топката Крај
G String( VIS04 ) : Синтетички core со Sliver Рана Топката Крај

За производот

Бренд Име:
AIYI
Број На Модел На:
VIS101
Употреба:
Виолина Употреба
Земја на Производство:
Австрија
Модел Тип:
Визија Самостојна
string:
целосен сет
Големина:
4/4

Слични предлози