.

.

Оригиналниот Thomastik Дух Виолина Стрингови (SP100)Поставете 4/4 со Отстранлив E Топката Крај, целосен сет,направени во Австрија ,Бесплатен превозот

Оригиналниот Thomastik Дух Виолина Стрингови (SP100)Поставете 4/4 со Отстранлив E Топката Крај, целосен сет,направени во Австрија

DEN 1608.00

Износ
Во продавницата.


Thomastik Визија Виолина Стрингови Целосен Сет
За 4/4 Виолина
Произведено во Австрија
E String(SP01) : Калај Позлатен Челик Core - Отстранлив Топката Крај
Стринг(SP02) : Синтетички јадро со алуминиумска рана Топката Крај
D String(SP03) : Синтетички јадро со алуминиумска рана Топката Крај
G String(SP04) : Синтетички core со sliver рана Топката Крај

За производот

Бренд Име:
AIYI
Број На Модел На:
SP100
Употреба:
Виолина Употреба
Земја на Производство:
Австрија
Модел Тип:
Дух
string:
целосен сет
Големина:
4/4

Слични предлози