.

.

Професионални Удобно Еластичност Виолина Рамо Остатокот Влошки Еластична Прилагодливи Подлога За 1/4 1/2 3/4 4/4 Виолина Додатоци Нови

Професионални Удобно Еластичност Виолина Рамо Остатокот Влошки Еластична Прилагодливи Подлога За 1/4 1/2 3/4 4/4 Виолина Додатоци

DEN 1655.04

Износ
Во продавницата.


Опис :
Производ : Прилагодлив еластична професионални еластичност виолина рамо одмор
Модел : за 4 / 4,3 / 4 1/2 1/4 Виолина
Спецификации : исклучителна тетрапак пакување
Карактеристики : Аспект на вредноста активности палети, виткање стигнале канџи knob
Материјал : висок ригидност посебно пластични, не-токсични, без мирис и издржлив
Карактеристики :
меки и удобни не се лизга душеци, да може ефективно да го намалат заморот поради долгите практикување; нагоре и надолу elastically повеќе погодна Страст Игра
1. Напредни посебно пластични, здрави, убави, невкусна, не-токсични, дарежлив
2. бакар фитинзи, трајни
3. со супер тешка и невкусна кристал гума заштитна маска здравје, употребата на посигурно,долгорочно
4. сплотени пријателски дизајн го прави Ченто поцврста сфати пијано, поудобно
5. Точната големина и агол може да се приспособат како што е потребно, не притисок collarbone, рамо непријатност
6. назад меки и удобни не се лизга душеци дрво, повеќе се лизга отпорноста и еластичноста, да може ефективно да го намалат заморот поради долгото време на вежбање.
Пакет Се Вклучени :
1 Buc Виолина Рамо Останатите Подлоги.

За производот

Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
Виолина Рамо Остатокот Влошки

Слични предлози