.

.

Оригиналниот Thomastik Визија Титаниум Самостојна(VIT100) Виолина Стрингови Целосен Сет Медиум со Топката Крај, целосен сет,направени во Австрија

Оригиналниот Thomastik Визија Титаниум Самостојна(VIT100) Виолина Стрингови Целосен Сет Медиум со Топката Крај, целосен сет,направени

DEN 3096.00

Износ
Во продавницата.


Thomastik Визија Титаниум Соло Виолина Стрингови Целосен Сет
За 4/4 Виолина
Произведено во Австрија
E String(VIT01) : Титаниум Обложена не ' Рѓосувачки Челик - Removeable Топката Крај
Стринг( VIT02 ) : Синтетички јадро со алуминиумска рана Топката Крај
D String( VIT03 ) : Синтетички core со Сребро рана Топката Крај
G String( VIT04 ) : Синтетички core со sliver рана Топката Крај

За производот

Бренд Име:
AIYI
Број На Модел На:
VIT100
Употреба:
Виолина Употреба
Земја на Производство:
Австрија
Модел Тип:
Визија Титаниум Самостојна
string:
целосен сет
Големина:
4/4

Слични предлози