.

.

3 Компјутери/многу 105x1.4mm ултра тенок нож 4 супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.

3 Компјутери/многу 105x1.4mm ултра тенок нож 4 супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.

DEN 530.88

Износ
Во продавницата.

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.2 mm понесе големина : 22. Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.Секој пакет според клиенти 6. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.23 мм, 7/8" адаптер : 15. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
СУВА ИЛИ ВЛАЖНА СЕЧЕЊЕ
Специфична големина :
Надворешниот дијаметар : 105mm, 4" сегмент висина : 7 mm сегмент дебелина : 1. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .Прифати мала количина наредби Ние снабдување дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.3 Компјутери/многу 105x1.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

За производот

Големина:
105x1.4x7x22.23mm
По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HTT-4
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви

Слични предлози