.

.

3 Компјутери/многу 105x1.4mm ултра тенок нож 4 супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.

3 Компјутери/многу 105x1.4mm ултра тенок нож 4 супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.

DEN 530.88

Износ
Во продавницата.

4mm ултра тенок нож 4" супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.

За производот

Број на Компјутери:
3 еез
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Големина:
105x7x1.2x22.23-15.88MM
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
Профилирани дијамант виде ножот

Слични предлози