.

.

6Pcs Dremel Додатоци Ротари Алатка Мини Вежба ХСС Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Дрво Сечење Моќ Алатка 22/25/32/35/44mm

6Pcs Dremel Додатоци Ротари Алатка Мини Вежба ХСС Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Дрво Сечење Моќ Алатка 22/25/32/35/44mm

DEN 204.00
DEN 227.04
-10 %

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Направени од силна HHS високо-брзински челик за издржливост. Погоден за дрво, пластика, fiberglass, бакар, алуминиум & тенок лим итн. High Speed Челик бришачи сет за точни, брзо и прецизно сечење. Сечилото Дебелина : 0.8 mm. Дупка со дијаметар : 6.35 mm. Mandrel дијаметар : 3.17 mm. Големина : 22(25.32.35.44)x0.8x6.35mm
Пакет се Вклучени Виде Ножот(22x0.8x6.35mm) X 1
Виде Ножот(25x0.8x6.35mm) X 1 Виде Ножот(32x0.8x6.35mm) X 1 Виде Ножот(35x0.8x6.35mm) X 1 Виде Ножот(44x0.8x6.35mm) X 1 Mandre X 1
Со производот

За производот

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
виде ножот
Сечилото Материјал:
ХСС
По завршувањето:
Други
Големина:
22mm,25mm,32mm,35mm,44mm
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
Број на Компјутери:
6 компјутери

Слични предлози